ZARAŹ SIĘ OD NAS WIRUSEM OFFROADU!

Podejrzewamy, że nie zaglądasz tutaj przypadkowo, a powody dla których tu jesteś, są dwa - albo sprawdziłeś już na własnej skórze czym pachnie i jak smakuje turystyka offroadowa i szukasz dla siebie kolejnej wyprawy, albo wręcz przeciwnie; stoisz o krok od tej decyzji, która może być najlepszą w Twoim życiu...

Jeśli należysz do tej drugiej grupy to z pewnością masz w głowie sporo niewiadomych, masę pytań, troszkę zastrzeżeń i szczyptę sceptycyzmu. Możliwe, że w garażu stoi już coś z napędem 4x4; albo dopiero się pojawi, bo sąsiad/szwagier/kolega/szef całkiem niedawno wrócili z wyprawy 4x4 i do tej pory musisz wysłuchiwać o tym jak było rewelacyjnie. A może by tak poopowiadać o własnych przygodach?

Jeśli masz obawy, że nie podołasz, nie dasz rady; bo nie masz w ogóle pojęcia jak zacząć, gdzie jechać, jak poruszać się w terenie - trafiłeś idealnie. Wprowadzimy Cię w tajniki jazdy terenowej, nauczymy wszystkiego co sami umiemy, pokażemy Ci zupełnie nowy wymiar spędzania wolnego czasu, zaszczepimy głód poznawania prawdziwego świata. To nic, że z lekkimi niewygodami - to co zobaczysz i co przeżyjesz podczas wypraw z nami - jest warte wszystkiego!

Wolność, zabawa, wspaniałe widoki, momenty zapierające dech w piersi, niepowtarzalne chwile, wieczory przy ognisku... mamy wyliczać dalej?
Dlaczego właśnie Bezgranic4x4 ?

Bo wyróżnia nas pasja a podróże to nasze życie. Możemy o tym mówić godzinami, a najchętniej bylibyśmy w drodze przez cały czas. Uwielbiamy ludzi - poznawać was poznawać, słuchać waszych historii, opowiadać wam o naszych doświadczeniach. Wkładamy całe serce w to co robimy i podobno całkiem dobrze nam to wychodzi.

"Kto podróżuje, ten żyje dwa razy" - trzymamy się tego motta i nawijamy na nasz licznik kilometr za kilometrem. Po wielu latach, z pośród wielu form podróżowania, postawiliśmy na offroad. Jest on dla nas idealnym połączeniem docierania w pozornie niedostępne, najgłębsze zakamarki naszego świata - z możliwością posiadania domu na kółkach.

Pamiętaj o jednym - my też kiedyś zaczynaliśmy. Nie mieliśmy zielonego pojęcia co potrafi samochód terenowy, w głowie nie mieściło się nam, że autem można wdrapać się w miejsca, które już odhaczyliśmy na mapie naszych podróży. Też popełnialiśmy błędy (i nadal je popełniamy!) i zadawaliśmy masę pytań. Wciąż pamiętamy nasze początki i nigdy o nich nie zapomnimy, dlatego też nie znajdziesz w nas poczucia wyższości, nie będziesz czuł się gorszy i co najważniejsze - nie zostawimy Cię samego w terenie!

 

Paweł Pyciak

podróżnik i przewodnik 4x4, pasjonat offroadu, właściciel Bezgranic 4x4

Za kierownicę mojego pierwszego Nissana Patrola zaprowadziły mnie niezliczone kilometry przejechane przez kilkanaście lat na motocyklu. Od zawsze jestem wierny offroadowemu stylowi podróżowania. Nie wyobrażam sobie innego sposobu na poznawanie świata!

 

Gorąco zachęcam do kontaktu ze mną mailowo: kontakt@bezgranic4x4.pl lub telefonicznie: +48 607 575 830. Można też skorzystać z poniższego formularza.