Termin: 10-12 marca 2017

OFF-ROADOWY DZIEŃ KOBIET W WEEKENDOWYM WYDANIU!

 

Od dawna wiadomo, że OFFroad jest... kobietą! Bywa kapryśny, nieprzewidywalny; ale również uzależniający i przyznajcie drodzy Panowie - kochacie go całym sercem i nie wyobrażacie już sobie życia bez niego. Podobnie jak bez swoich drugich połówek - Waszych pięknych Pań! Zbliża się ich święto i właśnie na nadchodzący Dzień Kobiet proponujemy Wam nie jednodniową zabawę w terenie, a cały OFFroadowy weekend z imprezą "Piękne i Bestie"; na który chcemy zabrać Was w malownicze okolice Baligrodu w Bieszczadach.

Wyjazd ma na celu integrację środowiska OFFroadowego, świetną zabawę i co najważniejsze - stworzenie idealnych warunków do zabawy OFFroadowej dla Pań! Nieważne czy jesteś zupełnie zielona w jeździe 4x4 czy masz już za sobą jakieś terenowe doświadczenia; przygotowaliśmy trasy tak, żebyś zupełnie bezstresowo i z ogromną frajdą posmakowała OFFroadu! Panowie - oddajcie na ten weekend stery swoim kobietom i zobaczcie jaki uśmiech wywoła to na ich twarzach. Panie - zamieńcie się miejscami i zaproście swoich ukochanych na fotel pilota! Czeka na Was rewelacyjny weekend o którym długo będziecie opowiadać koleżankom.

Wyjazd nie ma charakteru rywalizacji, jedziemy wspólnie w w kolumnie za przewodnikiem. Impreza podzielona jest na część lekką, turystyczno-offroadową i mocniejszą - typowo offroadową. Pojeżdzą sobie i Panie... i Panowie! 🙂

Wieczorem przewidujemy gry towarzyskie - kobiety kontra mężczyźni, dużo śmiechu i dobrej zabawy!

 

Wymagania:

 • - opony MT
 • - radio CB

Wyposażenie rekomendowane:

 •  - wyciągarka
 •  - krzesełka biwakowe
 •  - lampka (czołówka)

Program:

Dzień pierwszy 10.03.2017 (piątek)

18:00 - spotkanie w hotelu

19:00 - kolacja

od 20:00 - integracja, gorąca bania, saunowanie

 

Dzień drugi 11.03.2017 (sobota)

8:30 - śniadanie

9:00 - rozpoczęcie imprezy, wyjazd w teren

17:00 - powrót do bazy noclegowej

 

Dzień trzeci 12.03.2017 (niedziela)

9:00-10:00 śniadanie

10:30 wyjazd i jazda w terenie

15:00 oficjalne zakończenie 

Informacje dodatkowe:

 • Zakwaterowanie oraz trasy imprezy znajdują się na tym samym obszarze. Bawimy się w Bieszczadach!
 • W dniu 10 marca w piątek, spotykamy się w punkcie zbornym od godziny 18:00. Na godzinę 19:00 przewidziana jest obiado-kolacja, po niej; rozpocznie się integracja. 
 • W sobotę (11 marca) rozpoczynamy jazdę od godziny 9:00. Na godzinę 8:45 przyjeżdżają załogi, które wybrały opcję udziału jednodniowego. W terenie jeździmy do godziny 17:00. Sobotni wieczór przeznaczamy na zabawę we wspólnym gronie. Mamy dla Was gry towarzyskie oraz sprawnościowe. Zobaczymy kto wygra starcie kobiety vs. mężczyźni!
 •  Sobotni plan przewiduje dwie części jazdy w terenie - lżejszą oraz mocniejszą tak więc każdy - i Panie i Panowie będą mieli pole do popisu. Trasa turystyczna to drogi szutrowe, leśne stokówki, drogi gruntowe o stopniu trudności - łatwym i do pokonania każdym autem z napędem 4x4. Nawet bardzo początkujące Panie odnajdą się za kółkiem! Żeby nie było nudno, urozmaicimy sobie dzień podczas drugiej części - mocniejszej, typowo OFFroadowej.
 • Nasza baza noclegowa to klimatyczne, drewniane domki. Każdy z dwoma sypialniami, kuchnią, salonem z kanapą, kominkiem. W jednym domku zakwaterowanych może być od 4 do 6-ciu osób. Koszt noclegu zależy od ilości osób w domku. Przedział cen to 40-60 zł/osoba/noc. Naprzeciwko bazy noclegowej znajduje się restauracja gdzie jeść będziemy śniadania (18zł/osoba) oraz obiado-kolacje (25zł/osoba). Najbliższy sklep znajduje się około 2 km, od bazy noclegowej.
 • Poruszamy się w kolumnie, za autem przewodnika. Podczas przejazdu pilnujemy się wzajemnie, nie zostawiamy nikogo na trasie. Nie zjeżdżamy z obranej trasy, nie skracamy jej przez pola uprawne i łąki. Wyjazd nie ma charakteru rywalizacji czy przejazdów na czas. Kładziemy nacisk na dobrą zabawę i frajdę z jazdy OFFroadowej.
 • Komunikację pomiędzy uczestnikami ułatwi Radio CB, dlatego prosimy o sprawdzenie przed wyjazdem czy wszystko działa jak powinno.
 • Auto prowadzące ma na  wyposażeniu szekle, liny, pasy - ale jeśli masz takie wyposażenie samochodu, weź je ze sobą. Podobnie sprawa wygląda z apteczką pierwszej pomocy. Dla waszego bezpieczeństa jesteśmy wyposażeni medycznie w razie nieprzewidzianych sytuacji.
 • Trasa wiedzie przez malownicze zakątki Bieszczad, w 80% wiedzie przez trasy gruntowe, leśne i polne. Asfalt (pozostałe 20% trasy) to jedynie krótkie odcinki dojazdowe.
 • Podczas imprezy przewidziane jest ognisko. Pakiet ogniskowy zapewniamy My dla waszej wygody - kiełbaska, pieczywo, napoje, ketchup, musztarda. Jeśli ktoś ochotę na coś więcej - śmiało można zabrać prowiant ze sobą.
 • Minimalna ilość załóg do odbycia się imprezy to 5 aut, z kolei dla waszej wygody maksymalna ilość bez samochodu prowadzącego, to 10 aut.
 • Warto mieć ze sobą kurtkę przeciwdeszczową, polar i buty trekkingowe. W wyposażeniu powinny znaleźć się także krzesełka biwakowe - będzie wam wygodniej przy ognisku.

Punkt zborny:

 • - zbiórka godz. 18:00 (dla przyjeżdzających w piątek 10.03)
 • - zbiórka godz. 10:00   (dla przyjeżdzających w sobotę 11.03)
 • - koordynaty: 49.314259, 22.323631

LISTA PEŁNA - BRAK MIEJSC!