ZARAŹ SIĘ OD NAS WIRUSEM OFFROADU!

Podejrzewamy, że nie zaglądasz tutaj przypadkowo, a powody dla których tu jesteś, są dwa - albo sprawdziłeś już na własnej skórze czym pachnie i jak smakuje turystyka offroadowa i szukasz dla siebie kolejnej wyprawy, albo wręcz przeciwnie; stoisz o krok od tej decyzji, która może być najlepszą w Twoim życiu...

Jeśli należysz do tej drugiej grupy to z pewnością masz w głowie sporo niewiadomych, masę pytań, troszkę zastrzeżeń i szczyptę sceptycyzmu. Możliwe, że w garażu stoi już coś z napędem 4x4; albo dopiero się pojawi, bo sąsiad/szwagier/kolega/szef całkiem niedawno wrócili z wyprawy 4x4 i do tej pory musisz wysłuchiwać o tym jak było rewelacyjnie. A może by tak poopowiadać o własnych przygodach?

Jeśli masz obawy, że nie podołasz, nie dasz rady; bo nie masz w ogóle pojęcia jak zacząć, gdzie jechać, jak poruszać się w terenie - trafiłeś idealnie. Wprowadzimy Cię w tajniki jazdy terenowej, nauczymy wszystkiego co sami umiemy, pokażemy Ci zupełnie nowy wymiar spędzania wolnego czasu, zaszczepimy głód poznawania prawdziwego świata. To nic, że z lekkimi niewygodami - to co zobaczysz i co przeżyjesz podczas wypraw z nami - jest warte wszystkiego!

Wolność, zabawa, wspaniałe widoki, momenty zapierające dech w piersi, niepowtarzalne chwile, wieczory przy ognisku... mamy wyliczać dalej?
Dlaczego właśnie MY?

Bo wyróżnia nas pasja! Nie wzięliśmy się tutaj z przypadku - podróże to nasze życie. Możemy o tym mówić godzinami, a najchętniej bylibyśmy w drodze przez cały czas. Uwielbiamy ludzi - poznawać was poznawać, słuchać waszych historii, opowiadać wam o naszych doświadczeniach. Wkładamy całe serce w to co robimy i podobno całkiem dobrze nam to wychodzi.pyciu

"Kto podróżuje, ten żyje dwa razy" - trzymamy się tego motta i nawijamy na nasz licznik kilometr za kilometrem. Po wielu latach, z pośród wielu form podróżowania, postawiliśmy na offroad. Jest on dla nas idealnym połączeniem docierania w pozornie niedostępne, najgłębsze zakamarki naszego świata - z możliwością posiadania domu na kółkach. Nasz Nissan Patrol Y60 to całkiem komfortowe połączenie pancernego auta terenowego mieszczącego cztery osoby wraz z bagażami, sypialni, kuchni ... i łazienki!

Pamiętaj o jednym - my też kiedyś zaczynaliśmy. Nie mieliśmy zielonego pojęcia co potrafi samochód terenowy, w głowie nie mieściło się nam, że autem można wdrapać się w miejsca, które już odhaczyliśmy na mapie naszych podróży. Też popełnialiśmy błędy (i nadal je popełniamy!) i zadawaliśmy masę pytań. Wciąż pamiętamy nasze początki i nigdy o nich nie zapomnimy, dlatego też nie znajdziesz w nas poczucia wyższości, nie będziesz czuł się gorszy i co najważniejsze - nie zostawimy Cię samego w terenie!