Genialna atmosfera, wspólna walka z terenowymi przeszkodami bez względu na warunki pogodowe, niepowtarzalne trasy, wyjątkowe widoki. Zobacz jak wygląda OFFroad w naszym wydaniu.
Zapraszamy na foto- i wideorelacje ze zrealizowanych imprez.
Nie zastanawiaj się za długo, dołącz do kolejnej i przeżyj z nami niezapomnianą przygodę!
Więcej w dziale Wyprawy4x4!

Ukraina jak zwykle nie zawiodła. Piękna pogoda, bajeczne widoki i 100% offroad to tylko namiastka tego czego można się spodziewać po wizycie u naszych wschodnich sąsiadów. No i ekipa, dzieki chłopaki i dziewczyno :), byliście wspaniali.

Weekend pod hasłem, „z Tatrami w tle” dobiegł końca. Piękne widoki, słońce oraz genialna atmosfera to wszystko co towarzyszyło Nam podczas wyprawy Harnasie na Wypasie. Dziękujemy ekipom za liczne przybycie i świetną zabawę !

27.04-05.05.2019 Majówka pod hasłem "cztery pory roku". Tym razem bałkański diament zafundował Nam różnorodnośc nie tylko atrakcji ale również pór roku. Nasi uczestnicy mogli się sprawdzić w rozmaitych warunkach w terenie, w deszczu, słońcu oraz śniegu. Przeżyliśmy 7 niezapomnianych dni. Całodzienne terenowe eksploracje kończyliśmy wspólnie biwakując lub w przytulnych pensjonatach przy suto zastawionych stołach.. No i jak to u Nas - nie zabrakło przygód, podbramkowych sytuacji, niezapomnianych chwil! Majówkę 2019 zaliczamy do kolejnej udanej Wyprawy Marzeń!

Kolejna edycja kultowego już wyjazdu zakończona sukcesem. Po całodniowej eksploracji pogórza wiśnickiego udało nam się wytropić białego jelenia. Na tym wyjezdzie okazało się że nie tylko nissany patrole to dobre auta terenowe. Łada Niva też :), była gwiazdą tej edycji i na krok nie odstępowała im kroku.

25-29.03.2018 Pięciodniowe szkolenie offroad + outdoor które odbyło się na terenie Bieszczad. Wraz z firmą www.weteran.eu, byłymi członkami Zespołów Bojowych elitarnej jednostki GROM uczyliśmy uczestników kursu jak skutecznie przełamywać bariery i pokonywać własne ograniczenia.

Pierwsza odsłona tropienia białego jelenia w 2019 roku odbywające się na terenie Pogórza Wiśnickiego. Brak śniegu i wiosenna aura sprawiły że uczestnicy mieli pełne ręce roboty a wyciągarki pracowały już od pierwszych minut wyjazdu.

To już czwarta wyprawa 2x2 do Wietnamu. Tym razem Nasza 10 osobowa grupa przejechała ponad 2500 km po drogach jak i bezdrożach tego wspaniałego kraju który każdego dnia serwował nam nowe doznania i przygody.

W gorących promieniach jesiennego słońca; region Spiszu i Podhala prezentuje się tak malowniczo, że Nasze załogi miały idealny weekend w terenie! Nie zabrakło offroadowych przeszkód, wspólnej integracji czy pieczenia kiełbasek na ognisku. Wrócimy tu szybko!

PIlotażowa wyprawa do najpiękniejszych zakątków Gruzji była prawdziwą eksplozją podróżniczych wspaniałości! Od przepięknego Tbilisi, przez spektakularne, górskie krajobrazy Mestii i Ushguli po oszałamiające Omalo, do którego przywiodła Nas jedna z najniebezpieczniejszych tras w Europie. "Wina, Wina Dajcie" edycja pierwsza - rozkochała Nas wszystkich w tym niesamowitym kraju jakim jest Gruzja!

Wakacyjny luz zdominował całą wyprawę po ukraińskich połoninach! Mieliśmy wszystko co w OFFroadzie najlepsze - biwaki pod rozgwieżdżonym niebem, wspólne śpiewy przy ognisku, poranne picie kawy z widokami zapierającymi dech w piersi, a do tego trasy gwarantujące stały dopływ adrenaliny do krwi! Ukraina to jest TO!

Wakacje 2018 na Bałkanach! Albania ukochanym kierunkiem Naszych ekip - możemy to napisać z pełną odpowiedzialnością. Druga edycja "Albańskiego Raju" przyniosła rodzinną, luźną atmosferę, która tylko spotęgowała bałkański klimat - idealny do podróżowania w wersji 4x4! Albania nigdy, przenigdy się Nam nie znudzi!

Wakacje 2018 na Bałkanach! Pilotażowa wyprawa do Macedonii była katalizatorem samych najlepszych chwil i wspomnień! Spędziliśmy tydzień pełen wrażeń i emocji na trasie wyjazdu "Bałkanica". Zasmakowaliśmy w kulturze, smakach macedońskiej kuchni i pejzażach po które wrócimy za rok!

Wakacje 2018 na Bałkanach! Nie mogło jej zabraknąć... Albania; legenda, ikona, królowa bałkańskiego OFFroadu w najlepszym wydaniu. Z zawsze idealną pogodą, widokami i przygodami, którymi wypełniony był każdy dzień wyprawy "Albański Raj". Bawiliśmy się z Naszymi załogami wybornie!

Wakacje 2018 na Bałkanach! Otwarciem dwumiesięcznego sezonu wakacyjnego była niezawodna, zielona, bajeczna Bośnia! Ekipy zjechały się w licznym gronie, które bardzo szybko zintegrowane; rozpoczęły eksplorację tego cudownego kraju przepełnionego pejzażami jakich nie zobaczycie nigdzie indziej! Dzikość Bośni rozkochuje od pierwszego dnia wyprawy, a było ich 7! Dlatego też Wszystkie ekipy zgodnym głosem stwierdziły, że Bośnia ma w sobie MOC!

17.06.2018 Czerwiec z Tropem Białego Jelenia! Bo nie mogło zabraknąć Naszego topowego wyjazdu jednodniowego. Która to już edycja? Nieważne która! Ważne, że energia wciąż pozostaje bez zmian, załogi dopisują, zabawy i błota jak zwykle po pachy. Jeleń pozostaje nieuchwytny!

31.05 - 03.06.2018 Czerwcówka w zielonych odcieniach Ukrainy przepełnionej niesamowitą przygodą i zabawą! Urozmaicone trasy, świetne towarzystwo, wieczorne integracje były idealnym dodatkiem do tego co najważniejsze - porażających widoków z których słynie Ukraina, a które były na dodatek podkręcone idealną pogodą!

27.05.2018 Która to już edycja jednodniowego wypadu "Tropem Białego Jelenia"? Wychodzi na to, że już 17sta! Bawimy się z Naszymi Uczestnikami ponad dwa lata na Pogórzu Wiśnickim na atrakcyjnych trasach obfitujących w piękne widoki i dobrą zabawę terenową!

27.04-03.05.2018 Niebanalna, oryginalna, jedyna taka majówka w przepięknej wersji bałkańskiego OFFroadu w zielonej krainie, będącej diamentem Bałkanów - Bośni! Oszałamiające krajobrazy, dzikie zakątki, eksploracje gór, połonin, wiosek i najmocniejszych punktów w Bośni - to m.in to co przyciągnęło na Naszą majówkę spore grono Uczestników. Rodzinna atmosfera udzieliła się Wszystkim!

5-9.10.2017 Patrol to Patrol, a Patrologia jest tylko jedna i nie do podrobienia! Wyjątkowy klimat tego wyjazdu potęgują niezawodne załogi, które są z Nami na dobre i na złe... a gdy nadchodzi to "złe" - jesteśmy zwarci i gotowi, żeby ratować się z opresji w którą wpakowaliśmy się na własne życzenie. Bo przecież o to chodzi.. im trudniej tym lepiej!

6-8.04.2018 Znowu to zrobili! Znowu wrócili w Bieszczady, żeby zagrać po męsku w swoich terenówkach. I znowu zrobili to z pełną klasą! Błoto po klamki, woda po kostki, bywało też, że Patrol na boku; ale to wszystko jest dozwolone podczas męskiego wyjazdu ociekającego testosteronem. Ba... jest wręcz oczekiwane!

23-25.03.2018 Poszukiwanie wiosny pod Tatrami przyciągnęło na kolejne "Harnasie na Wypasie" spore grono miłośników przygód w terenie. I nie brakowało ich Nam przez całe dwa dni. Pogoda spisała się na medal, podobnie jak wszystkie załogi, które po sobotnich wojażach - zintegrowały się na wspólnej biesiadzie przy suto zastawionym stole. Zabawa w stylu góralskim była taka, że HEEEJ!

04.03.2018 To już 15sta edycja "Tropem Białego Jelenia", a trasa Naszej topowej jednodniówki nadal Nas zaskakuje! Podobnie jak frekwencja załóg jak i ilość niespodzianek napotykanych po drodze. Działo się, działo! Przepiękna pogoda była fantastycznym dodatkiem do tej aktywnej niedzieli w terenie!

23-25.02.2018 Znowu świat zadrżał w posadach! Trzecia edycja "Męskiego Grania" odpaliła się z hukiem... pękających lin z wyciągarek i trzaskającego mrozu. Panowie nie mieli łatwego zadania w mrozie sięgającym -20 stopni. Na ratunek wyjechał im nawet ciężki sprzęt! Było do odcięcia!

21.01.2018 Pierwsza edycja kultowego tropienia jelenia w Nowym 2018 Roku. Dużo śniegu, dużo zabawy, dużo załóg i fajnego klimatu! Nasza ulubiona jednodniówka nigdy nie zawodzi!

28.12.17 - 02.01.2018 "Sylwester Na Bani" powrócił na Ukrainę, w tym roku w bardzo obfitym składzie. Zabawy, śpiewów, przepraw w terenie nie było końca, a ukoronowaniem wyprawy było wspólne witanie Nowego Roku i to podwójnie! Witaliśmy Nowy Rok ukraiński i ten polski; na szczęście szampanów nie zabrakło, a bąbelki szumią w głowach prawdopodobnie do dzisiaj...

16.11-08.12.2017 Azjatycki miesiąc spełniania podróżniczych marzeń! Wietnam zamknięty w ponad 3000 kilometrów przejechanych przez Naszą 7-dmio osobową grupę był pełen niesamowitych wrażeń, przygód, widoków, spotkań z mieszkańcami dużych miast, wiosek jak i odległych i ciężko dostępnych punktów na mapie tego oszałamiającego kraju! Wietnam po raz trzeci pokazał jak wiele ma do zaoferowania i rozkochał w sobie Uczestników naszej wyprawy!

30.10-15.11.2017 Jesień w Afrykańskim wydaniu na gorących piaskach Maroka! Nasz pilotażowy wyjazd przeszedł Nasze najśmielsze oczekiwania. Maroko okazało się być krajem niesamowitych kontrastów, wspaniałych tras, bezkresnych przestrzeni, potężnych pasm górskich i miejsc w których czas zatrzymał się bardzo dawno i nic nie wskazuje, żeby miało się tam coś zmienić przez jeszcze długi czas. Zaliczona włóczęga po górach Atlas, przejechany odcinek trasy Paryż-Dakar, biwak na pustyni. To były dwa tygodnie cudów!

20-22.10.2017 Druga odsłona ociekającego testosteronem weekendu z "Męskim Graniem". Bieszczady zadrżały w posadach, kiedy Nasi panowie wzięli je we władanie w ten październikowy weekend. Błoto, wyciągarki, liny i tak do prawie białego rana! Wrócimy tak jak najszybciej się da!

13-15.10.2017 Jest taki wyjazd na który wszyscy meżczyźni czekają miesiącami... takie jest właśnie "Męskie Granie", które w tym roku zagościło w niedostępnych, trudnym i bardzo błotnistych ostępach Bieszczad. Przez 3 dni ciężkiego OFFroadu działo się tak dużo, że uwierzcie - ta galeria jest tylko namiastką klimatu panującego na imprezie.

27.07 - 05.08.2017 Albanii nigdy za dużo! Trzeci turnus kultowego "Albańskiego Raju" zgromadził żądne przygód ekipy, które do samego końca wyprawy raczyły Nas swoim humorem, dowcipiem i obecnością - przy wspólnych ogniskach, plażowaniu i eksploracji dzikich zakątków tego bajecznego kraju. Albański Raj uznajemy za najbardziej udaną, bałkańską wyprawę 2017 roku!

20-24.09.2017 Jesienne barwy Maramureszu w kolejnej odsłonie wyprawy "Na Cztery Łapy". Pogoda dołożyła gwiazdek, fenomenalne załogi z kolei zapewniły pięć dni wrażeń jakich dawno nie było dane Nam przeżyć. Przeprawy przez rzekę, leniwe przejażdżki po połoninach, walka w błocie, naprawa spalonego sprzęgła, grzybobranie, gotowanie zupy grzybowej na balkonie, wspólne smażenie kani, urodziny jednego z Uczestników,słońce, mgły i deszcz... mieliśmy wszystko! Po raz kolejny udowodniliśmy, że nie ma dla Nas rzeczy niemożliwych!

5-8.09.2017 Nasza ulubiona destynacja OFFroadowa - Ukraina; znowu nie zawiodła. Pierwsze przebłyski jesieni, urokliwe poranne mgły, wieczorne ogniska, wspólne gotowanie kociołka - to tworzyło klimat kolejnej odsłony wyprawy "Królowe Połonin". Nie zabrakło również niespodzianek - jak to u Nas; kto był z Nami na tej wyprawie ten wie o czym mowa! Nie brakowało niczego - ani błota, ani wyzwań, a już z pewnością rewelacyjnych ekip!

25-27.08.2017 Pożegnanie wakacji w biwakowej wersji "Harnasi na Wypasie"; czyli na podwójnym wypasie! Pogoda Nas rozpieszczała, biwaki dla Uczestników zaplanowane były z największą dbałością - widok na panoramę Tatr był ozdobą pierwszego noclegu, a na drugim niespodzianką byli prawdziwi górale, bacówka, regionalne przysmaki i ognisko z kociołkiem do później nocy! Była zabawa, że HEJ!

11 - 15.08.2017 Długi, sierpniowy weekend w wersji OFFroadowej! Znowu zawitaliśmy na Ukraińskie Zakarpacie. Odwiedziliśmy Połoninę Równą, Bukowską oraz Borżawską. Nasza kolejna w tym roku wyprawa na Ukrainę obfitowała nie tylko w żądne przygód załogi, ale również w widoki, błoto, wieczorne ogniska, świetną atmosferę, tańce i duuuużo śmiechu. Taka już domena Naszych Wypraw Marzeń!

15 - 18.06.2017 Pierwsza edycja kultowego już wyjazdu PATROLOGIA zawitała na Ukrainie, aby przenieść się na Rumunię - taką mieliśmy ekipę, że jednego kraju było im mało! Biwaki, wspólne gotowanie, śpiewy do później nocy, albo wczesnego poranka - jak kto woli. Działo się, oj działo!

16-25.07.2017 Kolejna odsłona Albańskiego Raju! Jeszcze goręcej, jeszcze bardziej słonecznie - ale wciąż w tej samej bajecznej Albanii! Od gór północy, przez Parki Narodowe, po sekretne miejsca na albańskim wybrzeżu - wraz z licznie zebranymi Uczestnikami spędziliśmy 10 dni pełnych przygody, śmiechu, zabawy i zaskoczeń! Bo jak inaczej nazwać spotkanie z prawdziwymi, albańskimi niedźwiadkami? Albo przeprawę korytem rzeki o długości 30 km, czy wjazd na najświętszą górę Albańczyków? To właśnie wakacje w stylu BezGranic4x4!

03-12.07.2017 Albański Raj najlepszym pomysłem na aktywne wakacje! Pierwsza odsłona Naszego topowego wyjazdu wakacyjnego 2017 przyciągneła dużą ilość spragnionych przygody miłośników OFFroadu w wydaniu letnim. O odpowiednie warunki pogodowe zadbało albańskie lato, które ugościło Nas ponad 40 stopniowymi upałami, turkusową wodą, szumem fal i widokami z których znana jest Albania. A My ugościliśmy Nasze ekipy rejsem po jeziorze Koman, eksploracją Gór Przeklętych, noclegiem na dzikiej plaży, lokalną biesiadą itp... Spędziliśmy 10 dni w raju pod albańskim niebem!

25.06.2017 - 01.07.2017 Wakacyjne eksploracje zielonego diamentu Bałkanów jakim jest Bośnia! Jeszcze mało znana, nieodkryta, tajemnicza - a mająca do zaoferowania tak dużo, że każdy dzień był absolutnym zaskoczeniem dla Naszych załóg. Przez najważniejsze punkty na mapie, po absolutne perełki niezadeptane przez tłumy turystów. Bośnia zachwyca nieskażonym pięknem. Nasze załogi przeżyły 7 dni niezapomnianych chwil. Nocowaliśmy w ukrytej w górach osadzie pasterskiej, odpoczywaliśmy nad turkusowymi jeziorami, integrowaliśmy się przy ogniskach, wspólnym gotowaniu i biesiadowaniu. Zwiedziliśmy Sarajewo, orientalny Mostar, postawiliśmy stopę w miejscach o których nie pisze się w przewodnikach. Wakacje w stylu BezGranic4x4 - 100% radości, przygody i zabawy!

1-4.06.2017 r Czerwiec przywitaliśmy w jedyny, słuszny sposób! OFFroadowo, słonecznie, pod Ukraińskim turkusowym, bezchmurnym niebem! Otwarcie sezonu biwakowego w tym roku przeciągnęło się dość mocno, ale za to odbyło się z pompą i jak to u Nas - na maksa. Nuda była tylko wtedy, gdy spaliśmy, a spaliśmy mało, więc ustalmy - nudy w ogóle nie było! Były za to eksploracje nowych tras, wjazdy na bajeczne połoniny, noclegi w wyjątkowych, bezludnych miejscach. Ukraina jak zwykle nie zawodzi!

12 - 14.05.2017 Bieszczady jak zwykle nie zawiodły! Deszczowa auta dołożyła Nam dodatkowych kilka gwiazdek w skali trudności, a to jest to co najbardziej uwielbiamy. Błoto, przeprawy, koleiny i jeszcze raz błoto. Wycągarki spisywały się rewelacyjnie, podobnie jak Nasze niezmordowane załogi, a efekty ich zmagań możecie podziwiać w obszernej galerii!

12-14.V.2017 To był maj.... zielony, ukwiecony, błotnisty i baaardzo OFFroadowy! Majówkowy weekend spędzony na Podhalu w towarzystwie zgranej ekipy doborowych załóg - to idealne podsumowanie piątej edycji Naszej imprezy "Harnasie na Wypasie". Działo się dużo - w terenie jak i w wypasionym pensjonacie podczas obfitej biesiady ukoronowanej śpiewami i tańcami do białego rana!

28.04 - 03.05.2017 Na długi weekend majowy zaprosiliśmy licznie przybyłe ekipy w Ukraiński OFFroad. Okolice Połoniny Borżawskiej były Naszą bazą wypadową. Całodzienne terenowe eksploracje kończyliśmy w przyjemnym pensjonacie przy wspólnym, suto zastawionym stole. No i jak to u Nas - nie zabrakło przygód, podbramkowych sytuacji, niezapomnianych chwil! Kolejna udana Wyprawa Marzeń!

17.04.2017 Lany Poniedziałek mogliśmy spędzić tylko w jeden sposób - w terenie! Świąteczna edycja "Tropem Białego Jelenia" przyciągnęła spragnione OFFroadu ekipy, zwariowaną pogodę, która gościła Nas i śnieżycą i turkusowym, rozświetlonym słońcem niebem... i ogromną ilością błota! Warunki pogodowe podniosły poprzecznę trudności Naszej ulubione jednodniówki, ale nikt z tego powodu nie narzekał. Wręcz przeciwnie, bo przecież im trudniej tym lepiej!

30.03 - 02.04.2017 Pierwsza tegoroczna, na dodatek wiosenna Ukraina przywitała Nas wszystkimi porami roku - mieliśmy śnieg, słońce, wiosenne porywy wiatru i połoniny spowite wieczorną, jesienną mgłą. Całodzienne eksploracje kończyliśmy w pensjonacie, przy wspólnym stole, tańcach i integracji, która przeciągała się do białego rana. Wisienką była próba zdobycia Przełęczy Legionów; śmiałkowie mieli pełne ręce roboty! Wyprawa na 6 z plusem!

10-12.03.2017r OFFroadowe świętowanie Dnia Kobiet w naszym stylu! Dużo błota, wyzwań, zabawy, śmiechu i rewelacyjnych ludzi. Panie stanęły na wysokości zadania i chociaż łatwo nie było - pokazały klasę. Kobietki wiedzą jak się bawić!

5.03.2017 r. Kultowa już jednodniówka na terenie Pogórza Wiśnickiego, po pierwszym uderzeniu wiosny i gwałtownych roztopach - była niesamowitym wyzwaniem dla naszych ekip, które licznie odwiedziły nas w pierwszą niedzielę marca. Było tak jak wszyscy lubią najbardziej - OFFroad z humorem, z wyzwaniami, świetnymi ludźmi, wspólnym ogniskiem.. a to wszystko pod błękitem nieba!

24-26.02.2017 r. Pierwsza edycja naszej nowej. bieszczadzkiej imprezy! Licznie zgromadzone ekipy miały do dyspozycji rewelacyjny, wymagający i prawdziwie OFFroadowy teren na 5 gwiazdek! Po to właśnie przyjechali i ich apetyty zdecydowanie zostały zaspokojone - wyjeździliśmy się za wszystkie czasy. Wieczory spędzane wspólnie na integracji przy wspólnym stole lub w saunie i gorącej bani - co kto wolał. Wrócimy tu nie raz, bo niczego nie brakowało! Impreza na 6-tkę z + !

12.02.2017 Świetna zabawa, rewelacyjne ekipy, pierwsze oznaki wiosny - to wszystko sprawiło, że 9-ta edycja Tropem Białego Jelenia stała się kolejną udaną jednodniówką na terenie Pogórza Wielickiego. Tym razem dodaliśmy drobny bonus dla całej ekipy i okazał się on strzałem w dziesiątkę! Przeprawa przez zamarznięty strumień była dla Wszystkich świetną przygodą, a po całym dniu w terenie - rozgrzlaiśmy się pysznym żurkiem w przytulnej karczmie.

27-29.01.2017 To był wyjątkowy, bieszczadzki, mocno OFFroadowy weekend! Bo wypadł w nasze 1-sze urodziny! Z tej okazji mieliśmy dla załóg nie tylko bajeczny, śnieżny OFFroad, ale również prawdziwy konny kulig, masę grzańca, tort, ogromne ognisko i wieczorną bezgraniczną integracę. Takie urodziny chciałoby się obchodzić co miesiąc!

22.01.2017 Luźna sobota w terenie, okraszona sporą dawką śniegu, śmiechu i pozytywnego klimatu! Gościliśmy początkujące jak i zaprawione w terenowych bojach załogi. Nikt nie narzekał, nikt się nie nudził. Beskid Makowski po raz kolejny ugościł nas pięknymi widokami i fajną przygodą!

23.01.2017 Jedna z naszych najbardziej wymagających i przysparzających radości OFFroadowych tras, tym razem przywitała nas pół meterową pokrywą śniego przez którą przebijaliśmy się cały dzień. Pogoda dopisała na szóstkę z plusem, załogi jeszcze bardziej! 100% śnieżnego OFFroadu skąpanego w słońcu!

15.01.2017 Pierwsza odsłona tropienia jelenia w Nowym Roku! Mróz, śnieg i zimowa aura dodały magii naszej jednodniówce. Nie myślcie, że skoro błota nie było to było nudno, o nie! Nie z nami takie rzeczy - załogi wzmocnione pysznym żurkiem bawiły się świetnie do późnych godzin.

29.12.16-02.01.2017 r. Wystrzałowe witanie Nowego Roku 2017 w śnieżnym klimacie ukraińskich bezdroży! Było wszystko co potrzebne na najlepszym sylwestrze w OFFroadowej wersji. Wielkie zaspy śniegu, trzaskający mróz, błękit nieba i mocne promienie słońca. A do tego mocna ekipa niesamowicie pozytywnych osób! Sylwestrowy wieczór spędziliśmy w szampańskich humorach do bardzo białego rana. Taki sylwester nie zdarza się często!

4-6.11.2016 Trzecia edycja naszego najmocniejszego weekendowego wypadu OFFroadowego! Znowu wyciągarki poszły w ruch, znowu trzeba było podwinąć rękawy, założyć gumiaki i ruszyć ratować siebie jak i innych. Fani prawdziwego terenu na pięć gwiazdek mieli pole do popisu, a ich terenówki sprawdziań niezawodności. Sami zobaczcie jak im poszło!

23.10.2016 Ta edycja tropienia nieuchwytnego jelenia przywitała wszystkie załogi ferią jesiennych barw, słońcem i duuużą ilością błota. Nowa trasa zapewniła ogrom frajdy, uśmiechu i zabawy. Pogórze Wiśnickie skąpane w czerwieni i żółci zachwyciło nas bez wyjątku!

5-9.10.2016 Październik w barwach jesienno-zimowych na rumuńskim Maramureszu. Przygoda z błotem, śniegiem po kolana, dwiema zielonymi Toyotami i jedyną taką Rumunią w wersji BezGranic4x4 ! Wyprawa zaskoczyła i zachwyciła nas swoim nietuzinkowym obliczem! Nocleg w górskiej chatce, dużo śniegum bajeczne pejzaże.. tego wyjazdu nikt z nas nie zapomni.

10.09.2016 Pełna słońca, terenowa sobota w Beskidzie Makowskim. "Beskidy LIGHT" to idealny rodzinny wypad z takimi atrakcjami jak lody w Suchej Beskidzkiej, wspólne pieczenie kiełbasek czy wizyta w Mini Zoo. Ale Ci, którzy myślą, że to tylko to - są w błędzie! Nie zabrakło atrakcyjnych leśnych przejazdów, pięknych widoków z kamieniołomu na którego szczyt wjechaliśmy na kołach, przepraw przez ogromne kałuże i leśnych wąwozów. Załogi dopisały, humory tym bardziej!

11.09.2016 Co to był za wyjazd! Pełne szaleństwo w piekielnie dobrych terenach, bardzo dużej ilości błota i przeszkód przez które nasze off-roadowe czorty... musiały przeprawiać się w pocie czoła, wielkimi uśmiechami na twarzach i po kolana w błocie. Off-roadowa frajda na 500%! Z resztą oglądnijcie galerię i klip, a pozazdrościcie, że Was tam nie było!

15-18.09.2016 Bajeczne zakątki Ukrainy, doborowe towarzystwo, cztery dni pełne niepowtarzalnych chwil i one... Królowe Połonin! Podczas tej wyprawy wdrapaliśmy się na najpiękniesze szczyty połonin Borżawa i Krasna, spędziliśmy magiczne chwile przy wspólnych ogniskach, a ukoronowaniem wyjazdu była przeprawa przez Przełęcz Legionów. Królowe Połonin na długo zostaną w pamięci wszystkich uczestników!

27-28.08.2016 Słoneczny wypasiony weekend pod Tatrami, w wykonaniu naszych załóg, które licznie dopisały na kolejnej edycji najpiękniejszego, widokowego wyjazdu w region Podhala. Po całym dniu terenowych eksploracji, usiedliśmy wspólnie do biesiadnego stołu i zabawa trwała do białego rana! Ale nie na tyle długo, by w niedzielę nie wyruszyć w dalszą część zaplanowanej pięknej i wypasionej trasy.

21.08.2016 Kolejna udana odsłona naszego ulubionego, jednodniowego wypadu Tropem Białego Jelenia. Już szósty raz bawiliśmy się w regionie Pogórza Wiśnickiego, a cały dzień przepraw terenowych zakończyliśmy na malowniczym ranczo, gdzie wszystkie załogi zasiadły przy wspólnym grillu.

Po raz kolejny zawitaliśmy na ukraińskich połoninach skąpanych w słońcu. Tym razem siedmiu wspaniałych, w siedmiu Patrolach zdobywało m.in Połoninę Borżawę i jej najwyższy szczyt! Pogoda była bajkowa, trasy wymarzone, towarzystwo doborowe. Bawiliśmy się rewelacyjnie! Nie zabrakło błotnych przejazdów, stromych podjazdów i oszałamiających przestrzeni. Karpacka przygoda na 100%!

21-24.07.2016r. Ukraiński offroad w najlepszym wydaniu! Połoniny skąpane w słońcu, lazurowe niebo, zróżnicowane trasy = zero nudy. Dodatkowo wieczory przy ognisku, spotęgowały wrażenia uczestników, którzy zdecydowanie chcą wrócić tu z powrotem!

Bałkańska wyprawa marzeń w obiektywie Krzysztofa Toboły.

26.06.2016r. Cały dzień spędzony tak jak na prawdziwy offroad przystało - błoto, błoto i jeszcze więcej błota! Wyciągarki miały co robić przez cały dzień, piloci mieli pełne ręce roboty, a kierowcy wyszaleli się na całego! Przejazdy przez głębokie kałuże, koleiny, leśne trasy - piękny beskidzki offroad!

11-12.06.2016r. Rodzinna odsłona lajtowego wypadu offroadowego z niezliczonymi atrakcjami, takimi jak odwiedziny w mini zoo czy zabawa w parku rozrywki. Rejony Spiszu i Podhala eksplorowaliśmy bajecznymi, widokowymi trasami, a pogoda rozpieszczała uczestników. W duecie z pysznym jedzeniem i wieczornymi integracjami w pensjonacie - efekt nie mógł być inny niż taki, że wszyscy byli zachwyceni!

5.06.2016 r. Piąta edycja imprezy "Tropem białego jelenia" odbywającej się na terenie Pogórza Wiśnickiego.

4.06.2016r. Zaczęło się jak na poprzedniej edycji. Masa błota, wyciągarki, ślisko i 100% współpracy w załogach. W mgnieniu oka wszyscy się zintegrowaliśmy! Po kilkugodzinnej walce w pierwszym etapie trasy wreszcie wydostaliśmy się na bardziej przejezdne drogi. Tam zaczęła się sielanka. Jedyną przeszkodą poza drobnymi kałużami i niewielkimi koleinami były przeogromnie rozrośnięte krzaki i trawy po szyje przysłaniające naszą drogę. W połowie odległości zasiedliśmy na ciepły posiłek by następnie kontynuować przejazd do późnego popołudnia.

23-30.05.2016 r. Tydzień na pełnej adrenalinie w Bieszczadach. Wyjątkowa impreza zamknięta dla DHOG - Dutch Hummer Owners Group z Holandii. Siedem Hummerów sprawdzało swoje terenowe możliwości w polskich warunkach. Przygotowaliśmy dla nich bardzo wymagające trasy o różnym poziomie trudności, z którymi radzili sobie świetnie! Pogoda nie zawiodła - majowe słońce, przeplatane delikatnymi opadami dostarczyło nam sporo błotnistej zabawy. Z kolei wieczory spędzaliśmy przy ognisku wymieniając intensywne doświadczenia. Z resztą.... zobaczcie sami!

20-22.05.2016 Błoto, błoto i jeszcze raz...błotnista zabawa! To i o wiele więcej zapewniają zawsze "Biesy i Czady"! Całodzienne zmagania w terenie, wieczory spędzane przy wspólnym stole, pamiętne ogniska. Wszystko w otoczeniu bieszczadzkich terenów, które są godnym przeciwnikiem dla spragnionych intensywnych wrażeń 4x4!

14-15.05.2016 r. Wiosna pod Tatrami! OFFroadowy rejon Podhala i Spiszu przemykał nam pod kołami. W przeciwieństwie do poprzedniej edycji Harnasi na Wypasie, Tatry odsłoniły w niedzielę rąbek swej potęgi! Zapewne gdy pojawimy się tam kolejnym razem oglądać będziemy je już w pełnym słońcu! Zróżnicowane trasy, rozległe przestrzenie, atrakcyjne leśne przejazdy - tego nie brakowało. Wieczorem w wypasionym hotelu usiedliśmy do wspólnej kolacji i kontynuowaliśmy integracje w iście rodzinnej atmosferze!

30.04-08.05.2016 r. Rumuńskiej majówki nie da się opisać w dwóch słowach. Ten tygodniowy wypad dostarczył załogom ogromnej dawki wyczekiwanych emocji. Niezapomniane widoki, słoneczne wiosenne podmuchy wolności i wieczorne intensywne integracje sprawiły, że ta podróż była naprawdę wyjątkowa. Na Rumuńskich halach swój sezon rozpoczęli już pasterze, którzy na bezgranicznych połoninach wypasali owce i kozy zawsze otoczone czujnymi pasterskimi psami, spisującymi się w roli stróżów wyśmienicie.

24.04.2016 r. Po pełnym sukcesie organizacyjnym "Dnia kobiet w terenie" ponownie we współpracy z Mocno Zakręconymi 4x4 współorganizowaliśmy kolejny już rajd. Przewidziane były trasy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych OFFroadowców. Pogoda dopisała bowiem spadło tyle deszczu, że wszelkie konkurencje począwszy od klasy turystycznej stały się nadzwyczaj uciążliwe dla wszystkich samochodów.

16.04.2016 r. Prawdziwa wiosenna sobota w Smoczej Krainie Beskidu Makowskiego z leśnymi przeprawami, słonecznymi łąkami. Popołudniową porą urządziliśmy ognisko z widokiem na Babią Górę z kiełbaskami smażonymi na polanie. I tym razem nie zabrakło dzieciaków. Integracja w kameralnym gronie!

9.04.2016 r. Czwarta edycja imprezy "Tropem białego jelenia" odbywającej się na terenie Pogórza Wielickiego. Mimo że pogoda spłatała nam figla to i tak dzieciaki bawiły się świetnie! Błota starczyło nawet dla dorosłych bo fruwało wszędzie. Wszystkie załogi tradycyjnie zakończyły trasę z pełnym sukcesem racząc się pysznym żurkiem pod koniec wspólnych zmagań w terenie.

1-3.04.2016 r. Oh jak było pięknie! Mimo wspaniałej słonecznej pogody, zdołaliśmy umoczyć się po sam dach! Bo gdzie można znaleźć tak różnorodny krajobraz jak nie w Bieszczadach! Wyśmienitą pogodę zdominowało jeszcze lepsze od niej samej towarzystwo wyjazdowe. Ognisko w blasku promieni słońca, namoknięte łąki, paciarowate drogi oraz wieczorne rozmowy i wspominki z tras towarzyszyły nam przez cały weekend. Do zobaczenia!

26.03.2016 r. To już druga z ostatnich imprez jakie się odbyły, na których pogoda zdecydowała nas nie rozpieszczać, a mieliśmy z nią zdecydowanie inną umowę! Zamiast pięknych widoków Babiej Góry, zaserwowała nam chmury i podmokły teren. To pierwsze było możliwe do zaakceptowania jedynie w parze z tym drugim, gdyż podmokłe tereny dodają nam wiele atrakcji!

12-13.03.2016 r. OFFroadowe przedwiośnie pod Tatrami z Harnasiami na Wypasie! Zróżnicowane trasy, rozległe przestrzenie, atrakcyjne leśne przejazdy. Do tego wieczorny relaks w SPA i wspólna biesiada. Idealna odsłona perfekcyjnego weekendu 4x4!

06.03.2016 r. Dzień Kobiet w Terenie. Charytatywna impreza 4x4 pod patronatem Fundacji Auxilium na terenie Bochni/Damienic. Cały dzień OFFroadowych zmagań w 3 klasach startowych. Wszystkie załogi swoim uczestnictwem wsparły zbiórkę datków na małą Tosię Pióro.

27.02.2016 r. Trzecie edycja imprezy "Tropem białego jelenia" odbywającej się na terenie Pogórza Wielickiego. Tym razem na wyjeździe było bardziej rodzinnie. Wśród załóg znaleźli się także niewprawieni OFFroadowcy, którzy zdobywali swoje pierwsze doświadczenia za terenowym kółkiem.

13.02.2016 r. Walentynki pod znakiem ostrych terenowych zmagań wzdłuż Raby. Mocno podmokłe trasy dały nam porządną szkołę jazdy w terenie. Wyciągarki działały na pełnych obrotach a kierowcy i piloci mogli się poczuć jak prawdziwi bohaterowie!

30.01.2016 r. Druga edycja imprezy "Tropem białego jelenia" odbywającej się na terenie Pogórza Wielickiego. Niby ta sama trasa a jakże inna! Sroga zima przybrała postać wiosny a nawet jesieni. Fani ostrej jazdy znaleźli coś dla siebie, wyciągarki poszły w ruch!

23.01.2016 r. Pierwsza edycja imprezy "Tropem białego jelenia", odbywającej się na terenie Pogórza Wielickiego. Trasa w zimowej aurze liczyła ok. 70 km. Impreza o charakterze turystycznym ale fani ostrzejszej jazdy także zaspokoili swoje żądze.

9 -16.06.2015 r. Najpiękniejsze wydanie OFFroadu na Rumuńskich połoninach skąpanych słońcem. Bajkowe tereny regionu Maramuresz eksplorowaliśmy tylko i wyłącznie drogami gruntowymi zapewniającymi fantastyczne pejzaże. Wyjazd był zaplanowany z noclegami w formie biwakowej w specjalnie wybranych do tego, widokowych miejscach.

17-26.06.2015 Bałkańska królowa - Albania, w OFFroadowym wydaniu. Ten kraj to nie tylko bunkry i wszędobylskie mercedesy. To przede wszystkim kraj otwartych ludzi, nieskazitelnej przyrody, wijących się turkusowych rzek, monumentalnych pasm górskich i najpiękniejszych offroadowych tras. Albanię można zwiedzić na wiele sposobów, my znamy te najmniej szablonowe, a najbardziej zaskakujące!

27.06.2015 r. Kilka zdjęć z wyjazdu na Bałkany, na którym podziwialiśmy piękno przyrody nie tylko samej Bośni i Hercegowiny ale i krajów ościennych. Piękna pogoda jak zawsze a widoki wprost oszałamiające nie tylko w górach bo również i w dolinach miast. Miast budowanych z kamienia i świecących swym blaskiem po dziś dzień!